RMC Transport & Logistics autoparks sastāv no 40 jauniem MERCEDES, SCANIA un DAF vilcējiem. Viss autoparks atbilst Euro-5 un Euro-6 standartiem. Vilcēji atrodas lieliskā tehniskā stāvoklī, uzturēti tikai pie autorizēto dīleru servisa centriem. Autoparks pastāvīgi tiek atjaunots un tiek iegādāti tikai jaunas transporta vienības.

Pārvadājumi tiek nodrošināti galvenokārt ar jaunām tentu puspiekabēm – aizkaru un borta tipa, kas ļauj vienlaikus realizēt gan pilnās, gan saliktās kravas. Puspiekabju dažādība ļauj klientam izvēlēties sev ērtāko variantu, lai iekraušanās un izkraušanās procesus padarītu pēc iespējas ātrākus. Paralēli klientam nodrošinām arī nestandarta gabarītu vai citu sarežģītu kravu transportēšanu, t.sk. ADR un CEMT kravu piegādes. Īpaši vēlamies uzsvērt faktu, ka visiem mūsu uzņēmuma autovadītājiem ir ADR atļaujas.

Sadarbojamies arī ar refrežiratoru puspiekabju iznomātājiem, jo papildus standarta preču pārvadājumiem, mēs ar rūpīgu attieksmi spējam veikt arī kontrolētas temperatūras, saldētu vai citu specifisku preču pārvadājumus.