Transporta kompānija «RMC-Transports», kurai ir divdesmit gadu pieredze starptautiskajos automobiļu kravu pārvadājumos, aicina Jūs uz sadarbību. Mēs sniedzam pakalpojumus profesionālā līmenī un specializējamies salikto kravu transportēšanā no/uz Eiropas – Krieviju un NVS valstīm. Uz doto momentu specializējamies kravu pārvadājumos no/uz Itāliju, Spāniju, Vāciju, Austriju un strādājam visās bijušās Dienvidslāvijas valstīs.

3 nozīmīgākie Uzņēmuma vēstures fakti

1.

RMC Dibināšana

Kooperatīvs «RMC» tika dibināts 1989. gadā kā viens no pirmajiem privātiem ekspedīcijas uzņēmumiem Latvijā. 1991. gadā uzņēmums tika reorganizēts un kļuva par sabiedrību ar ierobežotu atbildību – SIA «RMC». Sākot no 1993. gada mūsu kompānijas nosaukums ir SIA «RMC-Transports». 2004. gadā mūsu kompānija tika pārreģistrēta Latvijas Republikas uzņēmumu Komercreģistrā.

2.

Gūstam pirmo starptautisko pieredzi

Sākot no 1991. gada SIA «RMC-Transports» darbības virziens ir kravu pārvadājumi no/uz Itāliju, un gadu laikā ir iegūta sadarbības pieredze un reputācija starp visiem vadošajiem Eiropas Savienības transporta uzņēmumiem.

3.

Turpinām paplašināties

Sākot no 1996. gada «RMC-Transports» piedāvā pilnās un saliktas kravas piegādes pakalpojumus, izmantojot savu transportu. Mūsu autoparks sastāv no jauniem MERCEDES, SCANIA un DAF kravu automobiļiem (tonnāža 24 t.; ietilpība 92m3). Visas automašīnas atbilst Euro-5 un Euro-6 standartiem un ir nevainojamā tehniskajā stāvoklī, par ko rūpējas kvalificēti speciālisti no labākajiem Eiropas autoservisiem. Visām automašīnām ir CMR apdrošināšana par kopējo summu EUR 250000 uz katru pārvadājumu, kā arī bīstamo kravu pārvadājumu atļauja (ADR). Kompānija strādā ar Carnet TIR kopš 1996. gada. Mēs nodrošinām Jūsu kravām maksimāli ātru un drošu piegādi.

Automašīnas vada autovadītāji – profesionāļi

Pieredze

Pieredze

​Liela darba pieredze automašīnu vadīšanā, lieliskas zināšanas par īsākajiem ceļiem un dokumentu noformēšanu kravu piegādei no/uz Eiropu.

Kvalifikācija

Kvalifikācija

Apliecība par autovadītāju sagatavošanu bīstamo kravu pārvadāšanai (ADR).

Iespēja sekot līdzi pārvadāšanas norisei

Iespēja sekot līdzi pārvadāšanas norisei

​Mobilie sakari, kas nodrošina nepārtrauktu kontroli pār kravas atrašanās vietu un to stāvokli visa ceļa garumā.

Sadarbības partneri


Mūsu uzņēmums sadarbojās ar Itālijas (Milāna, Paduja, Boloņa, Verona) un Spānijas (Barselona, Madride), Slovēnijas, Vācijas un Polijas partneriem, kas dod mums iespēju izmantot to noliktavas un transporta pakalpojumus salikto kravu veidošanā par konkurētspējīgām cenām, kas palīdz mums nodrošināt savlaicīgu salikto kravu regulāru piegādi no Itālijas, Spānijas un Portugāles uz Baltijas valstīm un NVS Eiropas daļu. Lai nodrošinātu optimālu tarifu mazāka apjoma kravu piegādei uz NVS valstīm, kompānija izmanto muitas noliktavas pakalpojumus Rīgā, kas ļauj veikt pārkraušanu un preču piegādi saņēmējam, izmantojot mazākas tonnāžas transportu.